225 | Z JIŽNÍCH ČECH
GRUS Jaroslav (1891 – 1983)
- starting price: 36 000 CZK
- hammer price: 48 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, pod sklem, datace 1945, signováno vpravo dole J. Grus.